TVE 97 - 98 III. Kerületi TVE U19
menü

főoldal
játékoskeret 
gólvágók (2015/16):
Bagdán Gábor: 6
Keresztessy Tamás: 6
Peller Ákos: 5
Kocsis Attila: 4
Polonyi Patrik: 3
Bögyös Bence: 2
Hegedűs Dániel: 2
Hegedűs Dávid: 2
Kuhár Levente: 1
Vértes Vadim: 1
Varga Bendegúz: 1
Zádori Levente: 1
Molnár Gergely: 1


TVE 97-98 (U19)
2. 74% (9-2-2 29 pont)


Edzés: K,Sze,Cs,P:17:30-19:00


MLSZ adatbank
 (MLSZ U-21 II.o.
 Közép-Nyugat)

BLSZ
vendégkönyv
galéria
TVE induló
TVE hírek
TVE videók
A Klub története
TVE hivatalos honlap:
TVE 1887
III.ker.TVE szurkolói oldal:
III.ker.TVE szurkolói oldal
TVE csapatok:
  TVE-felnőtt
  TVE89
  TVE92
  TVE93
  TVE99
  TVE-női
Korábbi szezonok:
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Szicíliai torna
2010.szept.8/12.

2009/2010
2008/2009
SARTI edzőtábor 
   (2008.V.12-22) 

2007/2008
naptár
blog
videók


 

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
 
chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Keresőgép

 

 
Blog
Friss bejegyzések
2009.03.16. 17:40
Friss hozzászólások
 
Torneo

 KÉPEK: 1.nap (szept 7., hétfő)  2.nap (szept 8., kedd)  3.nap (szept 9., szerda)  4.nap (szept 10., csütörtök)  5.nap (szept.11., péntek)  6.nap (szept.12., szombat)  7.nap (szept.13., vasárnap)  8.nap (szept.14., hétfő)  9.nap (szept. 15., kedd)

Cikk a helyi "Gazzetta del Sud"-ben a csapatok fotóival 
a torna a FACEBOOK-on   
hazaúton itt álltunk meg: Francavilla Al Mare

Gólvágók
név akció 11-es

öngól

Komenda 3 1  
Báder 3    
Kenyeres 2 1 1
Miklósvári 2    
Csomor 1    


K É P E K

VIDEÓ



 
1. "
Concetto Lo Bello* " nemzetközi emléktorna  
2009.szeptember 9/13 - Siracusa

 

*Concetto Lo Bello (Siracusa, 1924. május 13. – Olaszország, Siracusa, 1991. szeptember 9.) olasz nemzetközi labdarúgó-játékvezető.  

A "Concetto Lo Bello" nemzetközi emléktorna az ASD Hellenika A.S. sportklub, a Szicíliai Turisztikai Hivatal, a Siracusa-i Önkormányzat, az UEFA, FIGC (Olasz Labdarúgó Szövetség) és a CONI (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizpttság) támogatásával idén először kerül megrendezésre, mely a 60-70-es évek nagy Siracusa-i nemzetközi labdarúgó-játékvezetőjének, "Concetto Lo Bello"-nak állít emléket.

A csapatok a Siracusa Park Hotel*** - ben lesznek elszállásolva, teljes ellátással.
Kísérő-szülők 45 € / éj / fő áron igényelhetnek szállást ugyanitt, teljes ellátással, korlátozott számban. 

 

Program TUE'97:
A mérkőzések 2*20 percig tartanak!
2009.szept.9., szerda

CSAPATOK ÉRKEZÉSE, MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG, ELSZÁLLÁSOLÁS

16:00 csapatok gyülekezése a ""via Concetto Lo Bello"-n
16:30 megindul a csapatok - mazsorettek és zenakar által felvezetett - felvonulása Siracusa utcáin (via Concetto Lo Bello –
via Dell'Olimpiade; via A. Von Platen; viale Teocrito fino al Campo Scuola “Pippo Di Natale”.)
17:30 megérkezés a "Pippo di Natale" iskolához - hivatalos megnyitó, a résztvevő csapatok bemutatása. Szicíliai dallamok.
A Siracusa-i Polgármester és a Szervezőbizottság köszöntője.
20:30 vacsora a hotelben
21:00 Hotel RELAX / Siracusa: a csapatok vezetőinek informatív találkozója a rendezvény szervezőivel, prospektusok kiosztása, programok megbeszélése, szabályok ismertetése.
Nyitógála

ELSŐ CSOPORTKÖR:

 

 

CSAPATOK
csoport betű név ország zászló
1 A A.S.D. Sportland ITA
1 B Reggina Calcio ITA
1 C Metasport Ragusa ITA
1 D F.C. Ripensia 2000 ROM
2 E A.S.D. Hellenika ITA
2 F Brescia Calcio ITA
2 G Roseto Calcio ITA
2 H III.ker.TUE HUN

2 csoport 4-4 csapata küzd meg egymással, mi a 2. csoportban indulunk (E,F,G,H) és az összes meccsünket a Siracusa-i "ERG sportcentrumban" játszuk.

 

2009.szept.10., csütörtök

 

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK (2*20 perc)+ KIRÁNDULÁS

 

09:00:
1. csoport: A.S.D. Sportland - Reggina Calcio 0-3 
2. csoport: A.S.D. Hellenika - Brescia Calcio 0-6 

11:00:
1. csoport: Metasport Ragusa - F.C.Rispensia 1-3
2. csoport: Roseto Calcio - III.ker.TUE 0-7
(Csomor / Báder / Komenda / Miklósvári / Komenda / Báder / Miklósvári)

13:00 ebéd a hotelben
15:00 kirándulás: a Siracusa-i archeológiai park megtekintése, majd Ortigia szigetének meglátogatása
20:00 vacsora a szállodában

2009.szept.11., péntek

 

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK (2*20 perc) + Konferencia

09:00: 
1. csoport: A.S.D. Sportland - Metasport Ragusa 0-2
2. csoport: A.S.D. Hellenika - Roseto Calcio 4-0
11:00:
1. csoport: Reggina Calcio - F.C.Rispensia 3-0
2. csoport: Brescia Calcio - III.ker.TUE 7-0
13:00 ebéd a hotelben
17:30 Konferencia: INFORMÁCIÓK A FORMAIDŐZÍTÉS TANÍTÁSÁRÓL
(sport és tanulás egy életen át + fitalok és a sport)
előadó: Paolo Borsellino
20:00 vacsora a szállodában

2009.szept.12., szombat:

 

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK (2*20 perc) / KIRÁNDULÁS

 

09:00:
1. csoport: F.C. Ripensia - A.S.D. Sportland 2-0
10:30:
2. csoport: III.ker.TUE - A.S.D. Hellenika 2-1
(Komenda / Báder)
11:00:
1. csoport: Reggina Calcio - Metasport Ragusa 7-0
12:30:
2. csoport: Roseto Calcio - Brescia Calcio 0-8

TOVÁBBJUT: ELSŐ HÁROM HELYEZETT
(1.csoport:1. :Brescia; 2.: TUE; 3.: ASD Helllenika
2.csoport: 1.:Reggina; 2.: FC Ripensa 2000; 3.: Metasport Ragusa)


13:00 ebéd a hotelben

Az első kör eredménye:
1.Brescia (9p 21-0); 2.Reggina (9p 13-0); 3.TUE (6p 9-8); 4.Ripensa (6p 5-4);
5.Hellenika (3p 5-8); 6.Ragusa (3p 3-10); 7.Sportland (0p 0-7); Roseto (0p 0-19)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MÁSODIK KÖR
2*10 perc

"X" csoport

16:30: az első csoport 1. és a második csoport 3. helyezettje játszik egymással
Reggina-ASD Hellenika: 3-0
17:30: a második csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs vesztesével
TUE-ASD Hellenika: 2-0
(Kenyeres / Kenyeres)
18:30: a második csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs nyertesével
TUE-Reggina: 0-0 (majd 11-esekkel: 2-3)
(Kenyeres / Komenda)

ELSŐ KÉT HELYEZETT (X1+X2) BEJUT AZ ELŐDÖNTŐBE
(1.:Reggina; 2.: TUE)

"Z" csoport
16:00: a második csoport 1. és az első csoport 3. helyezettje játszik egymással
Brescia-Metasport Ragusa: 7-0
17:00: az első csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs vesztesével
FC Ripensia 2000-Metasport Ragusa: 3-0
18:00: az első csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs nyertesével
FC Ripensia 2000-Brescia: 1-5

ELSŐ KÉT HELYEZETT (Z1+Z2) BEJUT AZ ELŐDÖNTŐBE
(1.:Brescia; 2.: FC Ripensia 2000)

a 2. kör eredménye:
1.Brescia (6p 12-1); 2.Reggina (4p 3-0); 3.TUE (4p 2-0);
4.Ripensia (3p 4-5); 5.Hellenika (0p 0-5); 6.Ragusa (0p 0-10)


opcionális: Siracusa és környéke archeológiai érdekességeinek megtekintése (kiesett csapatok részére)
20:00 vacsora a hotelben

2009.szept.13., vasárnap:

HARMADIK KÖR = ELŐDÖNTŐ (Siracusa):

 

 

09:00: az első csoport 1. helyezettje (X1) játszik a 2.csoport 2. helyezettjével (Z2)
Reggina-FC Ripensia 2000: 8-0
10:00: az első csoport 2. helyezettje (X2) játszik a 2.csoport 1. helyezettjével (Z1)
TUE-Brescia: 0-3

A GYŐZTESEK KERÜLNEK BE A DÖNTŐBE

13:00 ebéd a hotelben

16:00: DÖNTŐ
(Brescia-Reggina: 1-0)

végeredmény
hely csapat pont gól
I. Brescia 21 37-1
II. Reggina 16 24-1
III. TUE 10 11-11
IV. Ripensia 9 9-17
V. Hellenika 3 5-13
VI. Ragusa 3 3-20
VII. Sportland 0 0-7
VIII. Roseto 0 0-19


utána
ÉREMOSZTÁS
ZÁRÓÜNNEPSÉG
 INDULÁS HAZA


Program TUE'95:
A mérkőzések 2*30 percig tartanak!
2009.szept.9., szerda 16,30: megnyitó

ELSŐ CSOPORTKÖR:

 

 

CSAPATOK
csoport betű név ország zászló
1 A A.S.D. Palazzolo ITA
1 B Reggina Calcio ITA
1 C U.S.D. La Meridiana ITA
1 D A.S.D. Sportland ITA
2 E A.S.D. Hellenika ITA
2 F III.ker.TUE HUN
2 G ASD Santa Sofia ITA
2 H Avola Calcio ITA

2 csoport 4-4 csapata küzd meg egymással, mi a 2. csoportban indulunk és az összes meccsünket a Siracusa-i "ERG" sportcentrumban játszuk, kivéve, ha az első csoportkör után a 2. vagy 3. helyen végeznénk, mert ekkor utaznunk kell Palazzolo Azreide-be, ami kb. 44km-re van Siracusa-tól (tehát meg kell nyernünk a csoportkört, hogy továbbra is Siracusában játszhassunk!!!). 

2009.szept.10., csütörtök

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK + KIRÁNDULÁS

 

 

10:00:
1. csoport: A.S.D. Palazzolo - Reggina 0-5  
2. csoport: A.S.D. Hellenika - III.ker.TUE 1-0
12:00:
1. csoport: U.S.D. La Meridiana - A.S.D. Sportland 2-1
 2. csoport: ASD Santa Sofia - Avola Calcio 1-2
13:00 ebéd a hotelben
15:00 kirándulás: a Siracusa-i archeológiai park megtekintése, majd Ortigia szigetének meglátogatása
20:00 vacsora a szállodában

2009.szept.11., péntek

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK + KONFERENCIA

 

 

10:00:
1. csoport: A.S.D. Palazzolo - U.S.D. La Meridiana 3-1
2. csoport: A.S.D. Hellenika - ASD Santa Sofia 6-3
12:00:
1. csoport: Reggina Calcio - A.S.D. Sportland 5-0
2. csoport: III.ker. TUE - Avola Calcio 1-2
13:00 ebéd a hotelben
17:30 Konferencia: INFORMÁCIÓK A FORMAIDŐZÍTÉS TANÍTÁSÁRÓL
(sport és tanulás egy életen át + fitalok és a sport)
előadó: Paolo Borsellino
20:00 vacsora a szállodában

2009.szept.12., szombat

KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK / KIRÁNDULÁS

 

10:00:
1. csoport: A.S.D. Sportland - A.S.D. Palazzolo 2-2
11:30:
2. csoport: Avola Calcio - A.S.D. Hellenika 0-1
12:00:
1. csoport: Reggina Calcio - U.S.D. La Meridiana  5-0
13:30:
2. csoport: ASD Santa Sofia  - III.ker. TUE 1-4
2009.szept.12., szombat:
KVALIFIKÁCIÓS MÉRKŐZÉSEK / KIRÁNDULÁS
TOVÁBBJUT: ELSŐ HÁROM HELYEZETT
(1.csoport: 1.: Reggina; 2.: ASD Palazzolo; 3.: USD La Meridiana
2.csoport: ASD Hellenika; 2.: Avola Calcio; 3.: TUE)
13:00 ebéd a hotelben
MÁSODIK KÖR

"X" csoport

19:00: az első csoport 1. és a második csoport 3. helyezettje játszik egymással
Reggina-TUE: 5-0
20:00: a második csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs vesztesével
Avola-TUE: 0-1
21:00: a második csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs nyertesével
Avola-Reggina: 0-4

ELSŐ KÉT HELYEZETT (X1+X2) BEJUT AZ ELŐDÖNTŐBE
(1.:Reggina; 2.: TUE)

"Z" csoport
18:30: a második csoport 1. és az első csoport 3. helyezettje játszik egymással
Hellenika-Meridiana
19:30: az első csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs vesztesével
Palazzolo-Meridiana
20:30: az első csoport 2. helyezettje játszik az előző meccs nyertesével
Hellenika-Palazzolo
ELSŐ KÉT HELYEZETT (Z1+Z2) BEJUT AZ ELŐDÖNTŐBE
(1:. Palazzolo; 2.: ASD Hellenika)
opcionális: Siracusa és környéke archeológiai érdekességeinek megtekintése (kiesett csapatok részére)
20:00 vacsora a hotelben

2009.szept.13., vasárnap

HARMADIK KÖR = ELŐDÖNTŐ (Siracusa)

 

11:00: az első csoport 1. helyezettje (X1) játszik a 2.csoport 2. helyezettjével (Z2)
Reggina-Hellenika: 9-1
12:00: az első csoport 2. helyezettje (X2) játszik a 2.csoport 1. helyezettjével (Z1)
TUE-Palazzolo: 2-0

A GYŐZTESEK KERÜLNEK BE A DÖNTŐBE
(Reggina+Palazzolo)
13:00 ebéd a hotelben

17:00: DÖNTŐ
Reggina-TUE: 3-0
utána
ÉREMOSZTÁS
ZÁRÓÜNNEPSÉG 
INDULÁS HAZA

 
összes résztvevő csapat:

Brescia Calcio
A.S.D. Roseto Calcio
Reggina Calcio
ASD Santa Sofia 
ASD Hellenika
F.C. Ripensia 2000 Timisoara (Romania)
Banatul Timisoara (Romania)
A.C. Palazzolo
A.S.D. Sportland 2000
U.S.D. La Meridiana
Avola Calcio
A.S.D. Vittoria Colonna
Meta Sport
III.kerületi TUE 

forrás 

Buszmenetrend Catania - Siracusa (és klikk erre: "Catania/Priolo/Siracusa"  (fentről a 2. link) )
Olasz hivatkozások:

LINK 1
LINK 2
LINK 3
 

 

 

 

 

 

 

 Hajrá Kerület!

 

 
Indulás: 2008-03-01
 

 
1997-es csapatok
 
1998-as csapatok
 
1996-os csapatok
 

Új tartalom a Blogomon ----->Linkinlady - Sok újdonság -----> Versek, írások    *****    Képregény, vers, blog, irka-firka, sztorik, tõlem, bárkinek:)    *****    Asztrológiai elemzések,rendkívül kedvezõ áron,diplomás asztrológustól. Minden kérdésedre választ kapsz tõlem. Kattints!    *****    Új tartalom a Blogomon ----->Linkinlady    *****    Xtina Hungary - Magyarország elsõ számú Christina Aguilera rajongói oldala. KATT!    *****    Saját Blogom, gyere és olvass - Linkinlady    *****    Blogom olvasóit keresi, gyere, Bosch múzeumi élmény is van - Linkinlady    *****    Simonyi ingatlan Találd meg álmaid otthonát! Simonyi ingatlan Találd meg álmaid otthonát! Simonyi ingatlan Debrecen    *****    Minden egyben a SKAM sorozatokról - friss hírek, folyamatosan bõvülõ MAGYAR FELIRATOS tartalom - SKAM SKAM FRANCE WTFOCK    *****    Vasárnapi Regény Kvíz, gyere és válaszolj ;) - Linkinlady    *****    Tiktok,Blog,Hobby - Linkinlady Gyere és olvass    *****    Blogom új olvasóit várja    *****    FPS, TPS, indie és story játékok! Nézõi játékok! Értékes nyeremények! Nézd a streamet és csatlakozz DC közösségemhez! :)    *****    Silver Lovaspark - Legyen neked is saját lovad! Gyere és csatlakozz a G-portál legújabb lóneveldéjéhez! :)    *****    rh-restart.gportal.hu - rh-restart.gportal.hu - rh-restart.gportal.hu - rh-restart.gportal.hu - rh-restart.gportal.hu    *****    Xtina Hungary - Magyarország elsõ számú Christina Aguilera rajongói oldala. KATT!    *****    Blogom új olvasóit várja - Éjszakai Virág Minden ami hobby    *****    Születési horoszkóp, párkapcsolati elemzés, biotérkép, fogamzási és gyermek horoszkóp Február 28 ig. 50% kedvezménnyel!    *****    FARKASMETAL--LAKATOS MUNKA-HAIDEKKER HÁLÓ - FARKASMETAL- HULLÁMRÁCS KAPU,KERÍTÉS-FARKASMETAL-LAKATOS MUNKA    *****    Sok olvasmánnyal,szoftverekkel,horoszkóp megrendelési lehetõségekkel vár a CSILLAGJÖVÕ ASZTROLÓGIA PORTÁL,csak kattints!